Wszystko o:

madera w kwietniu

AJ

Dokąd  w październiku? Pomysły na wakacje jesienią

Dokąd w październiku? Pomysły na wakacje jesienią

Wakacje w październiku zwykle przynoszą chwilę wytchnienia od letnich tłumów i odciążają domowy budżet. W Europie jesień jest ostatnią szansą, by złapać odrobinę słońca i załapać się na kąpiel w morzu, Azjaci o tej porze dopiero zaczynają turystyczny sezon.

Madera. Wakacje na wyspie

Madera to egzotyczne owoce, endemiczne drzewa i kwiaty wyrastające z każdego skrawka wulkanicznej ziemi

Kalendarz podróżnika na 2012 rok

Życzymy wszystkim, aby 2012 rok obfitował w wiele wspaniałych podróży. Mamy nadzieję, że nasz kalendarz podróżnika będzie dla Was pomocą i inspiracją.

Wakacje na własną rękę - dokąd i jak? Najlepsze kierunki i rady naszych czytelników [KONIEC JĘZYKA ZA PRZEWODNIKA]

Wakacje na własną rękę - dokąd i jak? Najlepsze kierunki i rady naszych czytelników [KONIEC JĘZYKA ZA PRZEWODNIKA]

, Rumunia / fot. Michał Mikołajczyk Madera - doradza Julia Nowacka 1) Na Maderę jak najbardziej można wybrać się na własną rękę. Nie tyle najtrudniejsze logistycznie, co najbardziej kosztowne jest dotarcie na tę rajską wyspę. Z Polski (Okęcie) latają jedynie portugalskie linie TAP z przesiadką w Lizbonie

Ciepłe kraje pod choinkę

last minute można znaleźć dwutygodniowy pobyt na Maderze za 1,2 tys., na Goa za 2 tys. czy w Brazylii za niecałe 2,5 tys. zł... Niższe ceny to także efekt zwiększonego popytu - te same osoby, które było stać na wypad jedynie do niezbyt odległych krajów, jak Grecja czy Egipt, dziś mogą sobie pozwolić na

POLECAMY WIDEO

MADERA kwiecień lub maj lub czerwiec, koleżanka

Hi. Planuję wyjazd na Maderę kwiecień/maj/czerwiec 7 dni, termin do uzgodnienia. Wyjazd zorganizowany, może być ITAKA. Szukam aktywnej koleżanki :), mam 44 latka, nr gg 57624634.

Re: Wyspy Kanaryjskie, Madera lub inne ciepłe kra

Hi. Planuję wyjazd na Maderę kwiecień/maj/czerwiec 7 dni, termin do uzgodnienia. Wyjazd zorganizowany ITAKA. Szukam aktywnej koleżanki :), mam 44 latka, jeżeli byłabyś zainteresowana daj znać, nr gg 57624634.

Re: Madera - wyjazd 7 dni, kwiecień lub maj 2011

Hej, jeśli wyjazd na Maderę wciąż aktualny chętnie dołączę. Możliwy kwiecień lub maj. Bardziej podoba mi się Royal Orchid, ale dostosuję się.

Madera - wyjazd 7 dni, kwiecień lub maj 2011 r.

Witam, Szukam współtowarzyszki podróży na wyjazd na Maderę. Termin to początek kwietnia lub maja, na 7-8 dni. Wylot z Warszawy. W załączeniu interesujące mnie oferty: www.itaka.pl/wczasy/madera/hotel_dom_pedro_baia_1749.php www.itaka.pl/wczasy/madera/hotel_rocamarroyal_orchid_1752.php

Madera, temeperatura wody w kwietniu

Witam! Jaka jest temperatura wody w kwietniu na Maderze? Czy woda jest cieplejsza niz na polskim wybrzezu Bałtyku (nie w Zatoce Gdanskiej) latem?

Re: Madera - wyjazd 7 dni, kwiecień lub maj 2011

Witam, 2 tygodnie temu wróciłem z Madery - wyspa mnie zauroczyła, zarówno pod względem krajobrazów, jak i ludzi. Na swoim blogu napisałem przewodnik, który opisuje, jak zwiedzić całą wyspę w 7 dni. Oto link: www.krzysztofgierak.pl/2013/05/madera-zwiedzanie-atrakcje-opinie.html Dodatkowo

Re: Poszukuję towarzyszki do podróży

OK, myślałam, że masz konkretną ofertę/program. Czy nie chciałabyś wyjechać w drugiej połowie kwietnia na Maderę? Jeśli nie wyjadę nigdzie w kwietniu, chętnie z Tobą pojadę. Pozdrawiam :).

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów
  • Loty
  • Hotele
  • Szukaj hotelu

Bestsellery